Zonta Area 6 ehk Eesti zontaklubid ühiselt korraldavad Kollase roosi kampaania raames digiohtudest teavitamise ja nende vältimise näpunäidete jagamiseks kolm veebinari. Osalemine on tasuta!

Digiminimalism – mis see on? Kas sul juhtub ka nii, et haarad telefoni, et korraks tänast ilma vaadata ja siis pool tundi hiljem avastad, et oled sotsialameedias täiesti sisutühje postitusi sirvinud, kuid ilma vaatamiseni pole jõudnudki? Või tuleb sul ette, et reageerid igale nutiseadme kõllile, mille tulemusena on 10 ja rohkem tegevust pooleli ning lõpuks suurt midagi lõpetatud ei saagi? Kui jah, siis tule ja kuula veebipõhises jututoas mõtisklusi digisõltuvusest, digiminimalismist ja ekspertide nõuandeid, kuidas kiires infoühiskonnas fookust säilitada.

Teises veebinaris: Kuhu kaob netis aeg? võtame teemaks veebis leiduva info kasutamise. Enamus inimesi elab info ülekülluse keskkonnas. Räägime, kuidas see meid mõjutab ning vastukaaluks aeglasest infokäitumisest.

Zontale tulevad külla psühholoog Kätlin Konstabel, aeglase infoliikumise uurija Krista Lepik, ja AEGA ON prodcasti juht Maret Kesküla.

TOIMUMISAEG: 23. märts (neljapäev), 2023, kell: 18:00-18:45.

OSALEMISEKS: palun saada email registreeri@zonta.ee ja saad vastuseks Zoomi lingi osalemise detailidega.

Veebinari salvestus on järelvaadatav zonta.ee kodulehel.