Zonta klubidesse kuuluvad väga erinevad isiksused. Lähemalt tutvuda teiste tegevusalade inimeste ja nende toimetamistega on rikastav, seepärast käime ikka oma klubiõdedel külas. Sel korral võttis Tartu klubi ette külaskäigu oma Tallinnas resideeruva liikme, tekstiilikunstnik Küllike Tuvikese juurde. Vanalinnas Vene tn 12 asuv hubane ja huvitav pood-alteljee on brändi KYLLIKE kodupaik.

Laupäeval, 17. juunil, oli imekaunis ilm, Küllikese juurde jõudsime kokkulepitult kella 11-ks. Kuulsime tutvustust ateljeest, pikem lugu, kuidas kunstniku teekond Tartust Tallinnasse viis olles Tartus Antoniuse Gildi üks asutajatest ja viimaks ka otse Katariina Gildiga ühisesse majja jõudis, oli väga huvitav jututeema lõunapausi ajal Rado restoranis – peaaegu otse üle tee.

Lisaks KYLLIKE ateljeepoega tutvumisele ja põnevatele juttudele külastasime ka Katariina Gildi erinevaid kunstipoode ning käisime läbi Meistrite hoovist. Siis oli aeg põll ette panna ja ise Küllikese juhendamisel tegutsema hakata. Selle korra teema pakutrükk. Muidugi tuli kõigepealt välja mõelda milliseid pakkusid kasutada, milline muster nendega teha ja kuhu üldse see pakk vajutada. Värve aitas Küllike segada. Igatahes Kristal valmis endale ja Annikale uhke Olen zonta särk.

Selline koostegutsemine aitab süvendada ühistegevuse vaimu, annab inspiratsiooni ning aitab ka jõudaka uute ideedeni kuidas heategevuseks raha leida.

Aitäh, Küllike, meid võõrustamast!